MAMAK REGAL SERVİSİ

Ankara Mamak Ragal Servisi klimadan çamaşır makinasına , buzdolabından , bulaşık makinasına , kurutma makinasından televizyona kadar çeşit çeşit ve zengin ürün çeşitleri ile ülkemizin en ücra noktalarına kadar ulaşmış ve hemen hemen her evde kensisine bir yer bulmuştur.

Tabi Regal markasının da satıştan sonra bakım , tamir ve yedek parça ihtiyaçları için servise ihtiyacı vardır. Ankara Bölgesinde bu açığı kapatmak için yıllar önce kurulan Ankara Mamak Ragal Servisi başarılı çalışmaları ile ilk günden bu güne kadar geçen sürede göz doldurmayı başarmıştır.

Ankara Mamak regal servisi siz sevgili ve saygıdeğer müşterilerimizi memnun etmek için regal ekibi olarak Ankara`nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmette ki amacımız siz değerli müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmaktır. 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza veya teknik bir sıkıntınızda Ankara regal servisine ulaşabilirsiniz.

Ankara Mamak regal teknik servisi olarak çamaşır makinası, buzdolabı, bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınızın teknik sorunlarında ekibimizde bulunan işinde uzman olan kişiler tarafından bakım ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Yaklaşan yaz aylarında sıkça kullanılan klimaların teknik kontrolü, bakımı ve temizliği de güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Teknik sorunlarda, bakım ve onarımda kullanılan malzemeler ise garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Bize Danışın

Aynı zamanda ücretlendirme konusunda da firma olarak uygun fiyatlara sizlere hizmet sunmaktayız. Nakit paranın yanında pos cihazlarımız ile kredi kartı ile ödeme yapabilmektesiniz. Uygun ödeme seçenekleri ve birinci sınıf ürünleriyle servis araçlarımız ile en kısa zamanda Ankara`nın tüm ilçelerine hizmet vererek sizleri mutlu ve memnun etmek için 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

MAMAK REGAL SERVİSİ